Zpátky na výpis novinek

Představujeme IMAGINOX Group!

Naše firma AQUAMARINE SPA je součástí skupiny IMAGINOX Group – spojení výrobních a distribučních společností působících v oblasti wellness&spa. Toto spojení přináší mnoho výhod a umožňuje nám se více a detailněji věnovat komplexní realizaci wellness projektů, a to zcela na míru vašim představám.

Představujeme IMAGINOX Group!

Jako skupina IMAGINOX Group jsme oficiálně vstoupili na trh v listopadu minulého roku u příležitosti mezinárodního veletrhu Piscine Global, který pro nás byl velmi úspěšný. IMAGINOX Group představuje originální projekt ve světě výrobců wellness – spojuje naše firmy v jeden celek, díky kterému mohou obchodní, projekční a výrobní oddělení lépe spolupracovat a nabídnout vám více možností a zcela individuální přístup.

IMAGINOX Group sdružuje výrobce bazénů a vířivek IMAGINOX, designových saun TAO a posuvných bazénových zastřešení AQUAFLOORS. A samozřejmě AQUAMARINE SPA, která zaštiťuje kompletní realizační proces: plánování, konzultace, průběh instalace apod. Těsné propojení všech firem – a to nejen co se lokace týče – přináší rozšíření produktové nabídky, intenzivnější spolupráci, detailnější plánování a více možností při výrobě bazénů, vířivek nebo saun na míru a při celkové realizaci wellness.

Díky těsnější spolupráci v rámci skupiny IMAGINOX Group vám v AQUAMARINE SPA můžeme nabídnout více možností při individuální realizaci vašich projektů. Spolupráce nám také přináší více příležitostí v zahraničí. O jedné z nich – originální kamenné vířivce se můžete dočíst více v našem novém článku.