Zpátky na výpis novinek

Ohlédnutí za FOR ARCH 2017- co jste mohli vidět?

Před měsícem jste nás mohli vidět na veletrhu FOR ARCH v PVA EXPO Letňany. Nemohli jste dorazit? Nevadí – my vám zde vystavované produkty podrobně představíme.

Ohlédnutí za FOR ARCH 2017- co jste mohli vidět?

Asi nejvýraznějším výrobkem byla nerezová vířivka Pula českého výrobce Imaginox, která svým netypickým vzhledem upoutávala pozornost kolemjdoucích. Čtvercová vířivka nabízí prostor pro 4 – 5 osob a možnost roletového zakrytí. Díky tomu je vhodná i k venkovnímu umístění a zároveň přelivný žlab umožňuje využití ve veřejných provozech.

Dalším vystavovaným produktem byla sauna Ventano německého výrobce Klafs vyrobená ze dřeva amerického ořechu. Tato sauna je vybavena širokými ergonomicky tvarovanými lavicemi, kamny MAJUS s funkcí Turboheat. Tento model je jedinečný svým velkým proskleným rohovým výhledem, který dodává sauně moderní designový vzhled. Navíc si na dotykovém displeji můžete navolit nahřívání sauny 24 hodin dopředu.

Posledním výrobkem, který jsme mohli na FOR ARCH vidět, byla vířivka Claremont nejvyšší řady 980 americké firmy Sundance Spas. Tato vířivá vana s prostorem až pro 6 dospělých je unikátní svou odpočinkovou plochou, pod kterou se nachází osvětlený úložný prostor SunCooler, uzpůsobený k chlazení lahví. Digitální ovládací panel i-Touch zpříjemňuje a zjednodušuje užívání, a navíc je kompatibilní s aplikací Sunsmart, poskytující ovládání odkudkoli 24 hodin denně. CLEARRAY UV technologie této prémiové řady dezinfikuje vodu, a spolu s filtračním systémem MicroClean udržuje vodu křišťálově čistou.

Uvažujete o vlastním wellness a chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás a navštivte náš showroom v Praze na Chodově, kde jsou nově k vidění modely vířivek Sundance Spas: Claremont 980, Montclair 780 a Optima 680.

Pro více fotografií navštivte náš Instagramový účet.