Zpátky na výpis novinek

Nová řada vířivek Sundance Spas – řada 980!

Velkou novinkou roku 2017 je představení zcela nové řady vířivek Sundance Spas 980. Tato luxusní řada vířivek nabízí dva modely, Kingston a Claremont, které jsou výjimečné nejen svým vzhledem, ale také prémiovou výbavou.

Nová řada vířivek Sundance Spas – řada 980!

Na první pohled jsou nové vířivky jedinečné svým designem. Charakteristické obložení doplněné efektním rohovým osvětlením a integrovaná lounge zóna s chladicími boxy na nápoje, odlišují vířivky z řady 980 od všech stávajících modelů.

Obě dvě vířivky mají rozměry 234 x 254 cm a výšku pouhých 84 cm. Nižší výška nejen vypadá velmi dobře, ale také zajišťuje pohodlnější vstup a výstup z vířivky. Model Kingston nabízí 7 masážních míst a 56 hydromasážních trysek. Druhý model Claremont je vybaven 50 tryskami pro vodní masáž a kromě pohodlných míst k sezení nabízí také speciální masážní lehátko.

Nová řada Sundance Spas 980 nabízí také nejvýkonnější systém čištění vody Clearray UV-C Technology, který čistí vodu pomocí UV záření. Zároveň je možné tento systém vylepšit ještě o zcela novou technologii – automatický oxidační systém Clearray Pro3Tect, který vodu účinně desinfikuje a díky tomu bude neustále perfektně čistá.

Součástí základní výbavy obou modelů je také zcela nové nejodolnější zakrytí vířivky SunStrong Extreme a SunSmart Wifi kit, díky kterému budete moci svou vířivku ovládat přímo z vašeho chytrého telefonu.