Zpátky na výpis novinek

Microsalt – domácí inhalace soli nejen do sauny

Microsalt SaltProX je unikátní technologie firmy Klafs, která dokáže docílit mikroklimatu o vysoké solno-aerosolové koncentraci. Díky vysoce kvalitní kamenné soli s nízkým obsahem minerálů a 99% obsahem chloridu sodného působí Microsalt stejně blahodárně na vaše zdraví, jako byste byli právě u moře. Možná právě proto se stala tato inovativní technologie vítězem kategorie Best Spa Product Innovation Technique uznávaného ocenění European Health and Spa Award!

Microsalt – domácí inhalace soli nejen do sauny

Model Microsalt SaltProX je určen speciálně pro privátní využití – a to nejen do klasické sauny a infrasauny, ale také do kterékoliv uzavřené místnosti s vyšší pokojovou teplotou. Právě v menší uzavřené místnosti s vlhkostí vzduchu pod 40 % dokáže tento přístroj vygenerovat klima s rovnoměrně rozprostřenou vysokou koncentrací soli. I přes roztříštění soli na malé krystalky nedochází k sebemenšímu podráždění očí, kůže či dýchacích cest, naopak, kontakt solných mikročástic přispívá k očistě a regeneraci organismu. Během 45minutového pobytu tak dýcháním průměrně vstřebáte 7,5 mg soli.

Stejně jako mořský vzduch je i Microsalt ideální pro osoby s respiračními onemocněními. Vhodný je však i pro ty, kteří často trpí nachlazením, poruchami spánku, astmatem nebo kožními chorobami. Navíc při pravidelném a dlouhodobém používání podporuje obranyschopnost imunitního systému.

Použití je navíc zcela jednoduché: Stačí daný prostor nahřát na minimálně 24 °C a následně do něj umístit zapnutý Microsalt s novou náplní soli. Už po 10 minutách je místnost připravená k inhalaci – to zjistíte změnou barvy světla z oranžové na modrou. Firma Klafs navíc vyvinula pro snadné dávkování malé náplně s vysoce kvalitní solí, které jsou dávkovány na maximální výdrž baterie přístroje – tzn. na 1 hodinu.

Chcete vědět více? Kontaktujte naše obchodní zástupce!