Zpátky na výpis novinek

Malé privátní wellness v penzionu na Slovensku

V bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Vyšné Ružbachy na Slovensku jsme v nově postaveném penzionu realizovali malé wellness. Slouží především pro ubytované hosty pro odpočinek po lyžování či výletech.

Malé privátní wellness v penzionu na Slovensku

Wellness má vnitřní i venkovní část. Venku je umístěná naše vířivka Optima z řady 880, která nabízí relax pro 6 až 7 osob. Z vířivky si mohou návštěvníci užívat úžasný pohled z výšky na údolí a krásnou okolní přírodu. Majitelé zvolili barvu skořepiny Copper Sand a obložení Teak.

Ve vnitřní části wellness jsme realizovali druhou vířivku Sundance Spas, finskou saunu Klafs a ochlazovací vědro. Vnitřní vířivka Majesta je určená pro 4 osoby a je částečně zapuštěná do země. Pro tuto vnitřní vířivou vanu si klient vybral totožnou barvu obložení Teak, ale barvu skořepiny zvolil světlejší Oyster.

Finskou saunu Klafs jsme realizovali na míru dle zadaných možností prostoru a má rozměry 230 x 190 cm a je vyrobena ze skandinávského smrku. Díky doplňkovému vybavení Sanarium, které rozšiřuje funkcionalitu sauny, může být kabina využívána nejen jako tradiční finská sauna, ale i dalšími způsoby. Hosté si tak mohou vybrat, zda zvolí tradiční finskou saunu, lehkou parní lázeň, aromalázeň nebo například tropickou lázeň.