Zpátky na výpis novinek

Jak vybrat infrasaunu?

Již před mnoha lety lidé objevili, že cílené sálavé teplo má pozitivní relaxační a regenerační účinky. Díky své nižší příjemné teplotě jsou infrasauny v současné době stále více oblíbené. Jak ale vybrat tu správou? Pro správný výběr infrasauny je nejdůležitější zejména kvalita infračerveného zářiče.

Jak vybrat infrasaunu?

Kvalitu infrasaun od Klafs potvrzuje získání nejprestižnější světové ceny pro inovace, sport a lifestyle -Plus X Award. Ocenění získaly hned ve čtyřech kategoriích: vysoká kvalita, design, snadnost užívání a funkcionalita. Infrasauny Klafs jsou také výjimečné tím, že se integrují přímo do sauny. Díky tomu si nemusíte rozhodovat, jestli si pořídíte klasickou finskou saunu nebo infrasaunu. Můžete mít oboje!

Teplo je zaměřeno na záda a díky speciální technologii SensoCare měří teplotu vaší pokožky a přizpůsobuje intenzitu záření- velmi jemně a zcela automaticky. Vybírat si můžete také ze tří nastavení- mírné, střední a intenzivní. A pro zajištění vašeho pohodlí jsou zádové opěrky jednoduše nastavitelné.

Více o infrasaunách Klafs se dozvíte zde.