Zpátky na výpis novinek

Jak si vybrat bazén: Doplňky a vybavení

Dotvořte si bazén podle svých představ pomocí doplňkového vybavení. Od protiproudu po různé tvary, velikosti a umístění schodiště, osvětlení, ovládání a trysek. Právě díky těmto prvkům se váš bazén stane jedinečným a dokáže splnit všechny vaše požadavky. Zde najdete kompletní seznam doplňků a vybavení, které v rámci Aquamarine Spa nabízíme.

Jak si vybrat bazén: Doplňky a vybavení

Doplňky a atrakce do bazénu

Světla: Podvodní osvětlení je nedílnou součástí každého bazénu, můžete volit z osvětleních bílé barvy nebo RGB LED, různých tvarů a velikostí. Kladnou vlastností světel je především krásný vzhled bazénu za tmy a zpříjemněné večerní koupání. Navíc přispívají k větší bezpečnosti.

Schodiště: Vstup do bazénu hraje významnou roli v celkovém dojmu, vzhledem k tomu by měl být přizpůsoben vašim představám. Můžete vybrat různé tvary, zaoblení, anebo se nabízí možnost rozšířit schodiště o odpočívadlo obohacené masážními tryskami.

Ovládání: Ovládání bazénu a jeho jednotlivých součástí, včetně zakrytí, lze vyřešit následujícími způsoby. Od jednoduchého vypínače na stěně, přes piezo tlačítka na hraně bazénu, až po dotykové displeje nebo ovládání skrze mobilní aplikace. Důležité je si také rozmyslet, kam a do jaké vzdálenosti budete chtít technologie bazénu umístit – v bezprostřední blízkosti bazénu anebo ve vyhrazené místnosti v domě/ přístřešku.

Trysky a masážní stěny: Trysky jsou v bazénech používané hlavně pro cirkulaci vody anebo v kombinaci s masážními stěnami. Klient má na výběr z více možností dnových a stěnových trysek. Masážní stěny umožňují využít bazén k protažení, cvičení a masáži jednotlivých částí těla.

zdravotni ucinky virivky aquamarinespa

Protiproudy: Pro ty, kteří se věnují závodnímu plavání anebo mají rádi kondiční plavání, je vhodné při plánování myslet na zabudování protiproudu. Jeho předností je, že dokáže malý bazén proměnit v „nekonečně dlouhý prostor“. Vybírat si můžete z více možností s různými výkony i rozdílnými konstrukčními parametry.

Masážní lehátka a sedadla: Nabízíme dva druhy masážních odpočívadel – vytvarovaná z nerezového plechu s hydromasážními a vzduchovými tryskami nebo trubicová s jemnou perličkovou masáží.

Chrliče: Chrliče jsou vhodné pro masáž šíje a zad. Zároveň však moderním designem obzvláštňují celkový dojem z realizace bazénu. V nabídce různé druhy, tvary i velikosti.

Dnové gejzíry: Atrakce, která je často používána do veřejných provozů v kombinaci s masážní stěnou. Slouží k masáží a činí koupání zábavnějším.

Mřížky přelivu: U přelivných bazénů je zapotřebí si vybrat formu přelivného žlábku. Nejméně nákladným řešením je klasická plastová nebo nerezová mřížka, které nabízíme v různých barevných provedeních a tvarech. Stále oblíbenější se stává osazení přelivu kamennými segmenty nebo skrytí žlabu pod podlahu.

Doufáme, že se nám podařilo výstižně vysvětlit veškeré vaše nejasnosti, které pořízení bazénu skýtá. Realizace bazénu by měla být koncipována tak, aby zaručila vaší dlouholetou spokojenost. Proto vám rádi poradíme s výběrem té nejvhodnější varianty právě pro vás! Obraťte se na nás a my vám na základě parametrů, prostorových dispozic a v souladu s vašimi představami, zhotovíme vizualizaci nebo 3D model – abyste se mohli před stavbou utvrdit ve svém správném rozhodnutí!