Zpátky na výpis novinek

Doplňky a vybavení Imaginox – cesta k naprosté spokojenosti

Coby výhradní dodavatelé Imaginoxu v Čechách a na Slovensku, bychom vám rádi představili možnosti doplňků a vybavení, které vám tento výrobce nerezových bazénů a vířivek nabízí. Abyste byli s vaší volbou spokojeni a aby se vám bazén či vířivka přizpůsobily na míru, je důležité při realizaci zakomponovat doplňkové produkty. Zajímá vás, jaké možnosti při výběru doplňků a vybavení u Imaginoxu máte?

Doplňky a vybavení Imaginox – cesta k naprosté spokojenosti

Podvodní osvětlení má výrazný vliv na celkový vzhled bazénu. Ať už zvolíte variantu osvětlení bílé barvy, nebo RGB LED, vždy si můžete vybrat z mnoha různých typů a velikostí.

Co se týká schodiště, je důležité myslet nejen na pohodlný vstup a výstup, ale i na posezení ve vodě. Zvolte si jakýkoliv tvar či nechte schodiště rozšířit o lavici nebo masážní místo.

Ovládání vašeho bazénu a vířivky, jejich jednotlivých doplňků a vybavení je možné vyřešit více způsoby. Od jednoduchého vypínače na stěně, přes piezo tlačítka na hraně bazénu, až po dotykové panely nebo mobilní aplikace s možností propojení s řídícím systémem domu.

Dále je nutné při realizaci myslet na výběr trysek, které zajišťují cirkulaci vody a podvodní masáže. Dělí se dle místa umístění na dnové a stěnové. Dle vaší představy rozmístíme trysky tak, aby byla zajištěna správná funkčnost v souladu s vašimi požadavky.

V případě, že toužíte po kondičním plavání, máte možnost vybavit váš bazén o protiproud. Vybírat si můžete z více typů s různými výkony a rozdílným konstrukčním řešením.

Kdo si chce pobyt v bazénu zpříjemnit relaxační masáží, pro toho je vhodné uvažovat o masážní stěně. Umožní vám se protáhnout a zacvičit si, a především si dopřát masáž jednotlivých částí těla. Jinou možností jsou bazénové chrliče, které se postarají o masáž šíje a zároveň podpoří celkový designový dojem, či dnové vzduchové gejzíry, které jsou typičtější pro komerční provozy.

Nejčastěji v případě vířivek integrujeme různá masážní sedadla a lehátka v kombinaci s masážními tryskami. Lehátka nabízí Imaginox ve dvou provedeních. Prvním typem jsou anatomicky tvarovaná lehátka s hydromasážními i vzduchovými tryskami, druhým typem jsou trubková lehátka s perličkovou masáží.

Pokud byste se rozhodli pro přelivný druh bazénu, měli byste brát v potaz instalaci přelivové mřížky, která může být plastová v různých barvách, tvarech a provedeních, anebo nerezová. Není to však jediná varianta přelivového systému. Stále častěji se zákazníci rozhodují pro designové osazení kameny nebo pro skryté žlábky pod podlahou.

Nakonec můžete vybírat z široké nabídky zakrytí bazénů: zakrytí zabudovaného pod hladinou, posuvného zastřešení, posuvné terasy nebo varianty zdvihacího dna, kdy po zakrytí nikdo nepozná, že bazén na terase je.

Chcete se zeptat na další možnosti a přesnější informace? Navštivte náš showroom v Praze, anebo nám napište.