inhalace soli Microsalt Klafs

Microsalt - domácí inhalace soli nejen do sauny

zpět na výpis článků
Microsalt SaltProX je unikátní technologie firmy Klafs, která dokáže docílit mikroklimatu o vysoké solno-aerosolové koncentraci. Díky vysoce kvalitní kamenné soli s nízkým obsahem minerálů a 99% obsahem chloridu sodného působí Microsalt stejně blahodárně na vaše zdraví, jako byste byli právě u moře. Možná právě proto se stala tato inovativní technologie vítězem kategorie Best Spa Product Innovation Technique uznávaného ocenění European Health and Spa Award!

Model Microsalt SaltProX je určen speciálně pro privátní využití – a to nejen do klasické sauny a infrasauny, ale také do kterékoliv uzavřené místnosti s vyšší pokojovou teplotou. Právě v menší uzavřené místnosti s vlhkostí vzduchu pod 40 % dokáže tento přístroj vygenerovat klima s rovnoměrně rozprostřenou vysokou koncentrací soli. I přes roztříštění soli na malé krystalky nedochází k sebemenšímu podráždění očí, kůže či dýchacích cest, naopak, kontakt solných mikročástic přispívá k očistě a regeneraci organismu. Během 45minutového pobytu tak dýcháním průměrně vstřebáte 7,5 mg soli.

Stejně jako mořský vzduch je i Microsalt ideální pro osoby s respiračními onemocněními. Vhodný je však i pro ty, kteří často trpí nachlazením, poruchami spánku, astmatem nebo kožními chorobami. Navíc při pravidelném a dlouhodobém používání podporuje obranyschopnost imunitního systému.

Použití je navíc zcela jednoduché: Stačí daný prostor nahřát na minimálně 24 °C a následně do něj umístit zapnutý Microsalt s novou náplní soli. Už po 10 minutách je místnost připravená k inhalaci – to zjistíte změnou barvy světla z oranžové na modrou. Firma Klafs navíc vyvinula pro snadné dávkování malé náplně s vysoce kvalitní solí, které jsou dávkovány na maximální výdrž baterie přístroje – tzn. na 1 hodinu.

Chcete vědět více? Kontaktujte naše obchodní zástupce!
Zavolat Navigovat Poslat si info na mail